Ak vaše tehotenstvo prebieha štandardne a vy sa cítite dobre, nie je žiadny dôvod na obavy. Mala by ste určite niekam vyraziť, pretože až sa vaše dieťatko narodí, nebudete mať na takú zábavu čas ani pomyslenie. Čo sa týka dlhých letov, mala by ste sa radšej poradiť s vaším gynekológom, pretože tie nemusia byť vždy …