Xbox One, tomu hovorím zábava!

Uspiať na trhu s videohrami je v tejto dobe náročné. Firma Microsoft však dokázala uspieť aj v tomto smere. Teraz sa delí o prvenstvo s firmou Sony a jej Playstation 4. V tomto článku sa však budeme venovať produktu Xbox One. Ale najskôr Vám priblížim následovnú vec. Konzola Xbox prišla na trh v dobe, keď držala prvenstvo PS2.
ovladač her
Málo ľudí si všimlo, že táto konzola mohla PS2 bez problémov konkurovať. Produkt Xbox dokázal prehrať hry, ktoré mali cca 2GB. Každému je asi známa hra z tej doby, hra s názvom Halo. Aj napriek tejto populárnej hre však Xbox zostával pozadu, pretože bol na trhu eštelen nováčik a firma Sony už mala vo svete so svojimi konzolami Playstation populárne meno. Avšak v roku 2005 prichádza Xbox 360 a ľudia otvoria oči. Konzola sa stane populárne na dlhé roky, ešte aj dodnes. Xbox 360 prekonáva konzolu PS2 a bez problémov konkuruje aj PS3. No a teraz konečne prišiel nový Xbox One. Poďme sa teda  naňho bližšie pozrieť.
ovladač na xbox
•        Xbox Onemá kompatilibitu s dychvyrážajúcimi, novými hrami, no okrem toho aj s populárnymi hrami na Xbox 360. Cez 100 hier zo staršieho Xboxu 360 môžete hrať aj na tomto novom Xbox One.
•        Konzola má úložný priestor 500 GB
•        Služba Xbox Live nám umožňuje hrať s hráčmi z celého sveta cez veľmi rýchlu sieť
•        Na tomto produkte si zahráte skvelé, nové hry ako napríklad- Forza Horizon 3, Metal Gear Solid V, Grand Theft Auto V. A samozrejme ešte mnoho ďalších.

Firma onedlho príde na trh s produktom Xbox One S, všetko, čo máte radi na pôvodnom Xbox One zostane nezmenené, konzola bude mať možnosť prehrávať rozlíšenie 4k.

Ak plánujete kúpiť novú hraciu konzolu, produkt Xbox One má určite skvelú budúcnosť a užijete si s ním najmodernejší typ zábavy, aký sa dá zohnať. Opäť je nebezpečným konkurentom firmy Sony a ich Playstation 4. Cena Xboxu One sa orientuje okolo 220 eúr. Vešmi slušná cena za takýto produkt.