Detská izba zariadená moderne i prakticky

Tak ako deti rastú, tak rastú aj ich nároky na svoj vlastný priestor. V byte nie sú možnosti na to, aby každé z detí malo vlastnú izbu, a tak určite potešia riešenia, ktoré tento problém vyriešia pre spokojnosť všetkých.

Jednou z možností ako začať sú poschodové postele.
Vhodný výber vyrieši nielen ušetrenie miesta, ale aj potreby vašich detí, ktoré sa budú deliť o izbu so súrodencom.

postel

Vďaka rôznym prevedeniam nebudete musieť riešiť ani vek vašich ratolestí, pretože každá z modelov má svoju funkciu, odpovedá veku detí a celkovej predstave o tom ako vo finále bude detská izba vyzerať.

To znamená, že môžete zvoliť klasickú variantu v odtieni dreva alebo farebnejšie verzie, podľa toho, či ide o izbu chlapčenskú, dievčenskú alebo sa delí o priestor brat a sestra.

Myslí sa aj na bezpečnosť detí

Kvalitné zábrany istia vaše dieťa proti pádu, rebríky alebo schodíky sú navrhnuté tak, aby neobmedzovali vaše deti v pohybe a zároveň im poskytli bezpečný výstup na vrchné lôžko.

Ako bezpečnostný prvok slúžia i chrániče z polyuretánovej peny, ktoré sú mäkké a ochránia vaše deti pred zbytočnými úrazmi. V noci sa nemusíte báť, že sa udrú do hlavy alebo budú mať od dreva nepekné modriny pri denných hrách.

Úložné priestory a niečo navyše

Veľkou výhodou sú aj úložné priestory, do ktorých sa vmestia lôžkoviny, ale i oblečenie alebo hračky.

Počítané je aj s nečakanými návštevami alebo ďalším súrodencom. Môžete si vybrať kombinované poschodové postele, ktoré okrem úložného priestoru ponúkajú aj lôžko navyše. To získate jednoduchým vysunutím a ráno vrátite späť, takže cez deň nebude nijak prekážať v aktivitách vašich detí.

postýlka

Z poschodových postelí sú deti unesené, pretože ponúkajú okrem praktickosti a šetrenia miesta aj nové hry a dobrodružstvá. Deti majú nekonečnú fantáziu.