Aj koberce potrebujú vyčistiť

Bežne v domácnostiach pri upratovaní odstraňujeme špinu a prach z miest, na ktorých je to dobre viditeľné. Avšak čo tak nábytok, postele, a najmä koberce?

Tieto súčasti vašej domácnosti, aj keď sa môžu zdať na prvý pohľad čisté v sebe zbierajú prach, drobné čiastočky smietok, vlasy, chlpy vašich domácich miláčikov, omrvinky z jedál atď. Aj keď sa nám zdá, že na prvý pohľad postačí len povysávať a váš koberec bude znova čistý a svieži, nie je to tak. Podarí sa vám len odstrániť len špinu na povrchu, no nečistoty vo vnútri, v samotných vláknach ostávajú, a baktérie, ktoré sú taktiež súčasťou spolu s nečistotami sa tam môžu množiť veselo ďalej.

pes na koberci

Pýtate sa, čo teraz? Neviete ako na to? Máme pre vás riešenie. Čistenie kobercov Poprad v domácnosti alebo v kancelárii sa postarajú raz dva a vy to máte bez námahy. Dlhoročné skúsenosti, výborné služby, najmodernejšia technika spolu s kvalitne vyškoleným personálom, ktorý vie čo robí sú prednosťou našej firmy, ktorá vám ponúka to najlepšie riešenie ako si uľahčiť život a dopriať kvalitné vyčistenie vašich kobercov.

upratovací personál

Zabudnite na rôzne výmysly a domáce pokusy o vyčistenie s jedlou sódou, rôznymi ďalšími ingredienciami a zbytočne predraženými prostriedkami, ktoré vám aj tak nepomôžu dosiahnuť váš želaný výsledok. Nestrácajte čas a peniaze, ktoré môžete investovať namiesto zbytočných neúčinných prostriedkov do kvalitného upratovania. Náš vyškolený personál sa o koberce vo vašej domácnosti alebo kancelárii postará a vy môžete svoj čas stráviť aj inak, než jeho plytvaním.

Využite naše služby a skoncujte s neúčinnými prostriedkami, ktoré len robia škody vašej peňaženke. Váš koberec po našom kvalitnom vyčistení bude presne taký, ako keď ste si ho priniesli prvýkrát do vašich priestorov. Pocit čistoty a sviežosti vás istotne poteší a čas, ktorý ušetríte využitím našich služieb môžete venovať svojej práci, deťom alebo záľubám. Neváhajte, a kontaktujte nás. My sa už o váš koberec s radosťou postaráme.