Osvetlite interiér s LED pásmi

LED technológia je moderná a stáva sa veľmi obľúbenou. Technický pokrok ide dopredu a prináša nám technológie, ktoré sú udržateľné a ekologické, lebo o také je dnes záujem. LED určite patrí medzi ne. LED žiarovky sú šetrné, majú nízku spotrebu a dlhú životnosť. Dajú sa vyrobiť v pásoch, ktoré sú dlhé priemerne asi 5 metrov. Niektoré sa môžu vzájomne pospájať a dokonca sú také, ktoré sú schopné byť napojené až do 15 metrov v jednom páse. Komponenty na napájanie pásov si tiež viete zakúpiť a výhodou je, že napojenie zvládnete pravdepodobne aj sami, ak by to bolo potrebné. Pri väčších a dôležitejších inštaláciách, je však profesionálna firma dobrým riešením. Vaše LED pásy budú tak nainštalované kvalitne a odborne.

led osvetlenie v miestnosti

Led pasy na 220v

LED pásy umiestnite buď obojstrannou lepiacou páskou, ktorá je na to určená a bude držať, alebo ich môžete montovať do profilov, či hliníkových líšt. Čipy, ktoré tam sú osadené potrebujú chladenie, aby bola ich životnosť dlhá. Preto sú kryty a lišty možno niekedy z tohto hľadiska praktickejšie a estetickejšie. Dodávajú moderný nádych interiéru.

Index podávania farieb CRI býva u LED osvetlenia vysoký. Farby sú tak krásne vykreslené. Svetlo pritom môže mať až tri druhy sfarbenia. Studené, teplé a neutrálne.

napisy svetelne

LED technológie sú teda naozaj prepracované a moderné. Použiť sa dajú na mnohých miestach v domácnostiach. Podsvietenie v podhľadoch je krásnym prvkom takmer v každom interiéri a LED pásy na to viete pohodlne použiť. Navyše majú veľmi dlhú životnosť a skvelú svietivosť po celej dĺžke, takže ich nemusíte tak často meniť. Ušetria množstvá energie, sú ekologické.

V komerčných prevádzkach si LED pásy na 220V uplatnenie našli tiež. Použiť ich môžete na nápisy, osvetlenie, podsvietenie baru, podsvietene sedenia, obrazov, výkladov a podobne. Tak neváhajte použiť tieto skvelé technológie aj u vás !