Obľúbenosť vo svete

Pod senzuálne tantrické masáže patrí okrem iného aj nuru masáž. Tento typ masáže nie je natoľko známy a populárny ako iné tantrické masáže… Pritom má veľmi veľa spoločných znakov s tantrickými masážami, z ktorých pochádza až na 1 malú drobnosť, ktorá tieto masáže robí zas o niečo inými a výnimočnými. Tento typ masáží využíva špeciálne pripravený gél, ktorý má rovnaké pomenovanie ako táto masáž, a to z toho dôvodu, že práve tento gél dal tejto masáži pomenovanie a má prírodný charakter, ktorý umožňuje masérke jednoduchšie sa kĺzať po tele klienta.

žena

Masérka tento gél aplikuje na telo a prostredníctvom správne mierených pohybov a s tým správnym tlakom ho aplikuje na telo svojho zákazníka. Jediným rozdielom medzi týmto typom masáži a tantrickými masážami je teda to, že nuru masáže využívajú práve tento špeciálne pripravený gél, ktorý sa vyrába čisto na prírodnej báze a na jeho výrobu je použitý špeciálny druh morských rias, ktoré majú hydratačné účinky. Pri klasických tantrických masážach erotického typu sa využívajú voňavé oleje, ktoré dotvárajú atmosféru starej Indie, v ktorých sa tieto tantrické masážne salóny zväčša aj nesú.

masáž

Takéto salóny môžete navštíviť aj u nás na Slovensku, pretože umenie tantrizmu pochádzajúce z ďalekého východu sa dostal aj ku nám rovnako ako do celého sveta, kde sa teší nevídanej obľube. Toto umenie, filozofia a náboženstvo prebralo niekoľko základných stavebných kameňov od iných náboženstiev, avšak stále má čo ponúknuť zo svojich originálnych myšlienok, pohľadov na život a životných právd. Toto umenie nás učí milovať seba samého tak, ako sme boli stvorení aj so všetkými našimi chybami, rovnako tak ako milovať všetkých ľudí a rešpektovať ich. Vďaka tomuto náboženstvu môžeme byť v rovnováhe s prírodou, vesmírom a nastoliť absolútnu rovnováhu v našom vnútornom svete.