Žena z pohľadu muža

Ste nezávislá žena, ktorú pohľad mužov nezaujíma? V poriadku, v tom prípade pokojne tento článok preskočte. V konečnom dôsledku tu nepodáme nejaký jednoznačný návod, alebo riešenie. Ale budeme sa snažiť o jasné a priame fakty.

spor

Na vzhľade záleží

Búrlivá a citlivá téma. A pritom je odpoveď tak jednoduchá. Áno, na vzhľade záleží! Muži si skrátka vzhľad všímajú. Ale nie tak, ako si niektoré ženy myslia.
Ako každý človek, tak aj žena by si mala dať záležať na svojej postave, štýle, úprave. No nie je tu žiadna jednoznačná a jednotvárna šablóna. Dôležité je o seba dbať aspoň v zdravej normálnej miere. To, že sa niektoré ženy zdajú byť od prírody krajšie, ešte neznamená jednoznačnú prevahu v súťaži krásy.
Otázka nadbytočných kílje taktiež veľmi horúca téma. Nuž tu iba podotkneme, že na jednom kile nezáleží. Avšak zbytočných dvadsať kíl navyše, to si už všimne každý muž. A nepôsobí to zrovna vkusne.

No vzhľad nie je kľúčový

Je síce pravda, že muž si ako prvé všimne vzhľad. A prečo nie, pohľad je zóna prvého kontaktu. Avšak to, ako je žena sama sebou, je veľmi podstatné. Muž sa môže potešiť pekným vzhľadom, no zostane len pri tom, pokiaľ za ním nenájde niečo viac.

afekt

Ženy, pokiaľ máte problém byť sama sebou, alebo sa na niekoho hráte, muža na dlho neoklamete. Možno na niekoľko večerov. Tam ešte môžete čerpať zo svojho vzhľadu a falošnej identity. Nezabudnite, že aj tá najkrajšia hudba sa časom opočúva. A čo zostane, keď si muž zvykne na vašu krásu? Iba to, aká skutočne ste.
Takže keď to zoberieme prakticky, ak ste protivná, buďte protivná. Ak ste milá buďte milá. Ak neznášate psy, tak ich neznášajte.

Ale ak máte problém s tým, ako vyzeráte, tak sú dve možnosti. Za prvé, je to pravda a mali by ste so svojim vzhľadom niečo urobiť. Alebo za druhé, nie je to pravda a len sa neviete prijať a snažíte sa byť niekým, kým v skutočnosti nie ste.
Je to jednoduché. Ale ťažké.