Potrebujete pomôcť s tvorbou webových stránok? Máme pre vás tip.

Ak sa chystáte na podnikanie a potrebujete pomôcť s tvorbou či úpravou webových stránok, obráťte sa na odborníkov, ktorí sa skrývajú pod názvomVibration. Šikovní programátori vám so všetkým, čo sa týka redizajnu, tvorby prezentácií, firemného blogu, tvorby microsite či tvorby tém a modulov veľmi ochotne pomôžu. Majú už za sebou mnoho úspešných projektov od prezentačných stránok až po veľké portály.

investice
 
Firemné prezentácie
Tvoria webové stránky zákazníka, ktoré sú jednoznačne zadefinované cieľom a cestou zákazníka. Pri tvorbe využívajú len najnovšie technológie, preto ich zobrazovanie nie je problematické na žiadnom zariadení. Spustením webu ich práca nekončí, práve naopak, stále sa starajú o vylepšenie stránok podľa záujmu zákazníka.
 
Webové stránky a ich redizajn
Redizajn existujúceho webu je najčastejšia požiadavka na firmu. Dôvodom môže byť neresponzívny web, neaktraktívny dizajn alebo len snaha o posun komunikácie značky o kus ďalej. Vždy je to však pre nich výzva. Začínajú analýzou existujúceho riešenia, prieskumom trhu, potom je na rade návrh obsahu, UX a webdizajn.
 
WorldPress témy a moduly
WorldPress patrí medzi najúspešnejšie open source CMS na svete. Pracujú s ním už 10 rokov a práve sem nasadzujú väčšinu webových stránok. Je prehľadný, jednoduchý, s automatickými aktualizáciami.

www
 
Blogy pre firmy
Blog patrí medzi kľúčové prvky pre SEO, pomôže vám pri vyhľadávaní na Google.V očiach zákazníkov zároveň získate na hodnote ako odborník v danej téme. „Vibration“ vám odporúči témy, o ktorých je vhodné písať a postarajú sa aj o tvorbu vášho blogu podľa vašich požiadaviek.
 
Microsite
Je to jednoduchá stránka, ktorá ma minimum podstránok. Jej úlohou je posilniť vybraný produkt alebo službu. Pomôžu vám či už s dlhodobým projektom alebo s jednorazovou kampaňou.
 
Vo firme vám radi poskytnú služby ešte aj s redizajnom existujúcich webových stránok a takisto s optimalizáciou rýchlosti webu, ktorá je kritériom na umiestnenie vo vyhľadávači Google, ale v konečnom dôsledku aj pre zákazníka.