Zábava na cesty

Prázdniny sú pre mnohých ľudí časom dovoleniek a oddychu. Keď však cestujete autom na dlhšie trate, je potrebné, aby ste si niečím krátili dlhú chvíľu (ak teda nie ste šofér). Je veľmi ľahké začať sa v aute nudiť a práve z toho dôvodu by ste mali urobiť všetko preto, aby ste zabavili seba a poprípade aj celú rodinu. Viete, ako by ste sa mohli v aute naozaj kvalitne zabaviť? My poznáme niekoľko tipov a trikov. Pozrite sa na ne spolu s nami.
legrační figurka
Kúpte si videoprehrávač
Na dlhé cesty je toto to najlepšie, čo môžete kúpiť, hlavne vtedy, keď máte malé dieťa. Je totižto veľmi dôležité, aby ste mali po ruke vždy niečo, čo vaše dieťa upokojí alebo utíši. Nechcete predsa, aby bol vodič nervózny z toho, že vaše dieťa neustále plače a vy ho nemôžete utíšiť. Taká perfektná rozprávka, ktorú váš malý nezbedník miluje je naozaj niečo, čo ho dokonale upokojí.
Zahrajte sa karaoke
Nahrajte na USB alebo na cédečko niekoľko notoricky známych pesničiek, ale bez sprievodných slov. Zaspievajte si spolu karaoke a uvidíte, ako sa nasmejete. Môžete z toho urobiť aj súťaž, aby ste zistili, kto najlepšie ovláda všetky slovenské alebo aj zahraničné piesne. Ak vás niečo takéto baviť nebude, tak si jednoducho spievajte spolu so spevákom. Prečo nie?
plyšová hračka
Zahrajte sa slovný futbal
Toto je asi naozajstná klasika, čo sa týka hier v aute. Povedzte slovo a každé ďalšie slovo musí začínať na posledné písmeno predchádzajúceho slova. Uvidíte, že sa naozaj veľmi nasmejete.
A čo iné slovné hry?
Slovných hier je naozaj skutočne obrovské množstvo. Môžete sa zahrať jedno slovo, kedy každý povie len jedno slovo a vytvorí príbeh. Môžete sa zahrať telefón alebo sa dokonca môžete zahrať aj hádaj na čo myslím. Nezdá sa vám, že sme na niečo zabudli? No jasné, predsa nemôžeme zabudnúť na asi najobľúbenejšiu a najpopulárnejšiu slovnú hru vôbec. Tou je meno, mesto, zviera, vec. Kto ďalší túto hru bezhranične miluje?