Moderné fasády

Majiteľ domu sa nestará len o to ako vyzerá v nutrí ale aj vonku. Možno si hovoríte na čo má skrášľovať svoj dom z vonka keď aj tak bude o pár rokov vyzerať tak isto. Na to poznáme dve odpovede. Prvá že skrášľuje bývanie a celkový dom v ktorom bývate a na druhej strane nie všetko musí vyzerať rovnako. Dnes už poznáme rôzne druhy materiálov ktoré chránia pred poškodením domov , poznáme všelijaké druhý náterov , a rôzne druhy domov ktoré vyzerajú naozaj pekné . Poďme sa ale na tieto materiáli pozrieť .
hnědá dlažba
 
Ø  Drevo
Drevený obklad sa najčastejšie používajú pri drevených stavbách ale aj u murovaných domov či budov. Drevo má jednu špeciálnu funkciu a to že za dreveným obkladom prúdi lakšie prúdi vzduch a na stenách sa nevytvára veľkosť ktorá spôsobuje plesne . Ak by ste chceli takýto materiál použiť na obklad , odporúča sa použiť pevnejšie drevo .
dřevěná stavba
 
Ø  Tehla
Tehlový obklad sa používa najčastejšie . Jej  špecifikácia je že má dlhú životnosť a nemusíte ju meniť po pár rokoch. Ste vyzerá tak ako ste ju tam dali . Nevýhodou je ale samotné lepenie tehlových pásikov . Zábere to viac času e efekt je neodvrátiteľný .
 
Ø  Hliník
Hliník má vlastnosti udržiavať teplo a je priedušná čiže sa nebude tvoriť veľkosť. Vyzerá dobre na domoch a budovách a cenovo je lacnejšia ako tehla. Samotný hliník je odolný voči požiaru a nájdete ju rôznych farbách a odtieňoch.
bílá omítka
 
Ø  Samočistiaca omietka
 
Ak ste postavili dom na ulici kde stávajú aj vaši susedia musíte počítať s tým že sa bude poradiť , alebo  v budúcnosti sa deti môžu hrať z loptou či môže byť špinavá od dažďu. Práve preto je tu samočistiaca omietka má vnútornú funkciu samočistenia , čo by bola obrovská výhoda pre vás a vašu rodinu na niekoľko rokov do predu.