Technológia a na zostupe

Fanúšikovia chytrých telefónov od Asus sa môžu tešiť na druhú roka. Pretože vtedy príde na svet niekoľko telefónov z novej rady Asus Zenfone 4. Koľko telefónov príde to sa zatiaľ ešte nevie. Ale už bol odhalený prvý model Asusu Zenfone 4 Max. Pôjde o nižšiu strednú triedu v tenkom prevedení ktorá bude lákať na 5.5  palcový IPS displej z FulHD rozlíšením , duálnym 13 Mpx fotoaparátom a batériu s vysokou kapacitou 5000 mAh . Zenfone 4 Max bude vo svojej kategórii nebude zaostávať po stránke výkonu ktorý predstavuje 8 jadrový procesor QualCom Smartgradon 430 , grafický akcelerátor 505 , a 4Gb rám .
moderní android
Maximálna interná pamäť telefónu je až 64 Gb . Nikoho asi neprekvapí že Asus Zenfone pobeží na Android operačným systémom a to konkrétne 7.0 Nugát. Z najsnovejšej  verzie  Asus. Asus Zenfone 4 je jediným odhalený telefón z novej rady .
fotoaparát dříve

Novinky ponúka ja Samsung z novými VR III . Ale nevýhody tohto headsetu že funguje len z niekoľkými telefónmi od Samsungu. Možno aj toto bol dôvod prečo sa Samsung pokúša nie akú dobu vytvoriť plnohodnotný VR Headset  ktorý sa kompletne zaobíde bez telefónu. Najnovším pokusom je prototyp VR III . Túto verziu headsetu poháňa 6-sť jadrový procesor  Exinos deviatej generácie a grafický akcelerátor malege 71. Výkon zvládne WQ HD  s obnovovacími 90 hz alebo len 4K displej z frekvenciou  45 hz. Zatiaľ ešte nie sú uvedenú aký displej sa v týchto okuliaroch nachádza . Ale obi dve zariadenia sú veľmi vysoko a môžu byť ešte vyššie . ˇVďaka spolupráci z VR spoločnosti vedie tie to okuliare sledovať pohyb oči . Headset tak rozpozná na čo sa v danej chvíli pozeráte . Podobnú funkciu  ste mohli vidieť aj u iných okuliaroch. Ide však o prototyp ktorý si približne pol roka či rok počkáme. Každopádne snaha Samsungu vytvoriť samostatný Headset je už krok do vyššej ligy.