Leto pre single dámy

Pre mnohé ženy je leto osamote naozaj depresívne. Verte tomu alebo tomu neverte, ale leto je také, ako si ho spravíte. A práve preto by ste si ho mali užiť. Pretože ste single a môžete si robiť, čo len chcete. Nemusíte sa orientovať na svojho partnera. Nemusíte mu prispôsobovať program na víkend. Môžete sa uvoľniť, môžete jednoducho robiť, čo len chcete.

příroda
 
Kašlite na všetko a vyrazte na dámsku jazdu! A áno, povieme to s výkričníkom. Pretože taký víkend alebo aj týždeň, ktorý strávite len v prítomnosti samých žien bude pre vás skutočne oslobodzujúci. Či chceme, alebo nie, potrebujeme ženský kolektív. Potrebujeme sa jedna druhej zverovať, sťažovať a navzájom si radiť. Chceme sa rehotať a celé hodiny sa smiať na hlúpostiach, rozoberať chlapov a dookola chlapov a naše rodiny a naše svokry, prácu, jednoducho úplne všetko. Po takejto jazde prídete domov taká vyštavená, že budete celá rada, že ste konečne sama.

žena
 
Zapíšte sa na letný kurz! A verte tomu, že vôbec nezáleží na tom, aký kurz to bude. Vyberte si podľa toho, čo ste vždy chceli robiť alebo skúsiť. Alebo sa vrhnite na niečo, čo je úplne odveci, jednoducho skúšajte a odvráťte svoje myšlienky od premýšľania nad svojou osamelosťou. Byť single je predsa neskutočne úžasné. Chcete nám povedať, že chlap by s vami chodil na kurz latinsko-amerických tancov? Alebo nebodaj na hrnčiarsky krúžok, či kurz jazdy na koni? Pochybujeme.

oko
 
Venujte sa len sama sebe! A opäť ďalší výkričník, pretože práve na toto neustále zabúdame. Všetko, čo skutočne potrebujeme, je venovať sa samej sebe. Potrebujeme byť sama so sebou, pretože potrebujeme osobný rozvoj. Ten dosiahneme len vtedy, keď sa budeme venovať duchaplným činnostiam. Napríklad čítaniu, tvorivému písaniu alebo jednoducho meditácii či počúvaniu príjemnej hudby, ktorá nás upokojí. Skúšajte všetko, čo vám bude vyhovovať a budete sama so sebou spokojná.