Počítač pre on-line zábavu i profesionálne využitie

Na tomto počítači vyvraciame názor, že zhotovovať hotové počítačové zostavy nemá v dnešnej dobe veľký zmysel a ďaleko výhodnejšie je pre každého zručnejšieho používateľa, zostaviť si stolný počítač z jednotlivých komponentov.
Vo väčšine prípadov sa s týmto názorom dá celkom súhlasiť, ale ako sa hovorí, výnimky potvrdzujú pravidlo. Spoločnosť Mironet, pôsobiaci v Čechách aj na Slovensku ponúka jednotlivé zostavy nielen výhodne postavené, ale s mnohými prídavnými bonusy pre užívateľa.
 
ipad

Záruka až tri roky     Tieto ponúkané počítače stále víťazia v odborných testoch a Mironet na ich poskytuje nadštandardnú trojročnú záruku a k tomu dva roky bezplatnú údržbu v podobe čistenia, aby počítač aj po rokoch znečistením nestrácal výkon a zbytočne sa neprehrieval.
Zostavy sú zložené len z odskúšaných a osvedčených dielov, majú veľmi dobre premyslený systém chladenia a ťažko by ste za požadované peniaze hľadali lepší stolný počítač.
 
Kategórie zostáv        Vyberať si môžete z niekoľkých kategórií, špecializovaných na hranie počítačových hier, kancelárske využitie alebo napríklad obe kategórie v jednej, v podobe multimediálnych domácich počítačov.
 
Multimediálny domáci počítač Home Intel            Do poslednej uvedenej kategórie sa radí napríklad zostava od Mironet, Home Intel.
Jedná sa o jeden z najmodernejších strojov, v ktorom sa nachádza
štvorjadrový procesor Intel Core i5-7400 Kaby Lake, osem GB super rýchlo operačnej pamäte typu DDR4 SDRAM, veľmi rýchly 120 GB SSD disk a výkonná grafická karta NVIDIA GTX 1050 Tí s 4 GB vlastnej pamäte.

počítač
 
Konfigurátor pre výber        O dostatočný výkon v náročnejších programoch alebo pri hraní nových počítačových hier sa nemusíte obávať. Ak by ste si však vyslovene priali v týchto zostavách niečo zmeniť, môžete tak urobiť len pár klikmi v unikátnom konfigurátore na stránkach e-shopu.