Herná konzola NINTENDO SWITCH

Ako uragán vletela medzi nadšených hráčov počítačových hier táto stále ešte horúca novinka na trhu, herná konzola Nintendo Switch. Po začatí predaja sa po nej len zaprášilo a ľudia netrpezlivo čakajú na ďalšie a ďalšie kúsky. To zapríčinilo veľké očakávania zo strany fanúšikov a ani samotná spoločnosť Nitendo, taký záujem neočakávala. Niet sa ale ani čomu čudovať, pretože konzola Nitendo Switch zásadne mení spôsob, akým sme konzolové hranie vnímali.

počítačová hra
 
·         Kúzlo tejto hernej konzoly spočíva v úplnej jej univerzálnosti.
·         Môžete ju pripojiť k televízii, ako klasickú domácu konzolu, tak behom pár minút pretransformovať na tzv. Handheld s 6,2 palcovou dotykovou obrazovkou a vyraziť s kamarátmi do prírody.
·         Ďalšie tromfy predstavujú špeciálne ovládače Joy-Noc, ktoré sa veľmi dobre držia a pri hre Vám poskytnú nevydanú slobodu a možnosti.
·         Ak nepotrebujete ovládače dva, teda do každej ruky jeden, môžete sa o druhý podeliť s kamarátom a užívať si multiplayerevou zábavu z hry vo dvoch.
·         Ďalej je možné spojiť oba diely do jedného komplexného ovládača a vychutnať si presnú kontrolu nad každým Vaším pohybom.
·         Na ľavom Joy-Conu potom nájdeme špeciálne tlačidlo pre zachytenie udalostí na obrazovke a ich zdieľanie na sociálnej sieti.
·         Pravý Joy Noc zase disponuje NFC modulom, ktorý je určený k interakcii s amiibo figúrkami alebo kamerou.
·         Oba Joy-Cony navyše vytvárajú natoľko detailnú hernú odozvu, že trebárs nasimuluje vibrácie kociek ľadu vo vnútri pohára.

volný čas
 
Aby ste sa k svojej vysnívanej, novej hernej konzole dostali čo najskôr, odporúčame vytvoriť predobjednávku ešte dnes. Hráčov túžiacich po novom, revolučnom hraní Zeldy, Maria a ďalších hier je totiž stále oveľa viac, než je spoločnosť Nintendo schopná dodať nových herných konzol Switch. Zakúpením tejto novej, modernej konzoly urobíte veľmi dobrú investíciu v oblasti hrania hier a budete stále na jej špici.