Mobil, ktorý vyzerá ako pevná linka

Na trhu sa objavil zaujímavý retro doplnok v podobe mobilného telefónu so slúchadlom. Nielen pre tzv. Hipsterov, ale aj pre širokú verejnosť sa stal tento prístroj evokujúci klasickú pevnú linku veľkým hitom. Český výrobca mobilných telefónov Aligátor išiel ešte ďalej. Pripravil dokonalú kópiu stolného telefónu vrátane tlačidlového číselníku a zelene podsvieteného displeja, pod ktorej maskou je ukrytý bežný mobilný telefón pre nenáročných užívateľov so základnými funkciami.

telefon
 
Vlastnosti telefónu
 
–        Prístroj je predávaný a ponúkaný pod názvom Aligátor T100.
–        Je vybavený slotom pre SIM kartu, vstavanú batériu s výdržou až desať dní a tiež veľmi výkonnou anténou, ktorá ľahko prijíma signál aj na miestach, kde bežné mobilné telefóny majú problém.
–        Ako možno očakávať, Aligátor T100 nie je iba výkrikom módneho retro dizajnu, ale odvedie aj mnoho praktických služieb.
–        Prístroj oceníte napríklad na chate v pohraničných oblastiach, kde nie je pokrytie operátorov úplne ideálne.
–        Veľký, praktický a výrazný číselník ocenia hlavne starší ľudia, ktorí majú jednak potrebné zrakové postihnutie a jednak sa nechcú a mnohí ani nemôžu učiť zaobchádzať s novou vyspelou a modernou technikou.

volání
 
Funkčnosť telefónu
 
–        Hovory na tomto telefónnom zariadení zahájite a ukončíte zdvihnutím či položením prídavného slúchadla.
–        Pre pohodlnejšie telefonovanie disponuje Aligátor T100 funkciou hands-free, aby ste mohli súčasne komunikovať a zároveň mať napríklad obe ruky voľné pre zapisovanie si dôležitých informácií a poznámok.
–        Samozrejmosťou telefónu je prijímanie a odosielanie SMS správ, priradenie rýchlej voľby jednotlivým tlačidlám alebo bežné funkcie ako kalkulačka alebo budík.
–        Ďalšia z funkčných výhod telefónu je jeho stabilná poloha na pracovnej doske, kde ho starší alebo postihnutí ľudia vždy ľahko nájdu.

záznamník
 
Preto ak ste zberateľ retro prístrojov, milovník nezvyčajných vecí, starý dôchodca alebo postihnutý občan, všetkým týmto je prístroj Aligátor T100 určený.