MadTV na Youtube!

Asi Vám niečo hovorí označenie „sketch show.“ Ide o tie zábavné relácie, ktoré nemajú dlhý súvislý a niekedy až nudný dej, ale sú poskladané zo „sketchov“, takých krátkych humorných videí. Jedná sa o žáner komédie, ktorá je podobná slovenskému „Kredencu“, alebo českému „Tele-Tele.“ No viete, odkiaľ brali inšpiráciu? Pravdepodobne z najpopulárnejšej americkej „sketch show“ s názvom MAD TV. Na Slovensku i v Česku si myslím, že sme neboli s touto populárnou sériou dostatočne zoznámení a to bola teda chyba. Pripravili sme sa o roky srandy a smiechu. No dnes, dnes máme internet a tie najlepšie „sketche“ sérií MAD TV nájdete aj na Youtube.
jablko se smíchem
•        Pritom sa nejedná o nejakú starožitnosť a suchý humor z roku päť!
MAD TV je tu od roku 1995 a odvtedy jej popularita rastie prudkým tempom nahor.No  série z posledných rokov, kde je už aj iná zostava, sa považujú za slabšie. Mám na mysli „revival“ z roku 2016. Ale inak série trvajúce v období 1995-2009, Vás určite pobavia. Celkovo vravíme o pätnástich sériách, pričom každá 45 minútová časť je rozdelená na veľa „sketchov.“ No skúšal som to a nájsť 45 minútové diely, to sa nám už asi nepodarí. Každopádne sa nám podarí nájsť množstvo cca dvoj až desať minútových sketčov zvlášť. A práve najlepšie to nájdeme, ako som už spomenul, cez Youtube. Za odskúšanie a pozretie to určite stojí, no treba rátať s tým, že videá sú v angličtine.
smějící se dívka
Ja osobne som sa napríklad nasmial na častiach, ktoré sú paródiami na Stevena Seagala, alebo aj Arnolda Schwarzeneggera. Takisto ma dobre pobavili aj sketče pod názvom Fighting Ron.
Ale to sú iba jedny z mála, ktoré som spomenul. Každý by si tam mal prísť na to svoje. Za zmienku určite stoja sketče Couch Hines, Jackass Parody, alebo Paul Timberman. No ako som vravel, tých videí nájdete veľa. Ja som tu opísal tie, ktoré som osobne videl ja.