Stránky, ktoré možno pomôžu, minimálne zaujmú

Určite poznáme veľa www stránok. Vlastní ich každá firma, každý umelec, tvorca. Skoro každý podnik či napríklad kapela, má svoju webovú stránku. No okrem toho je aj veľké množstvo nekomerčných stránok, ktoré nám poskytujú služby zdarma. Veď viete, Youtube, Google, Facebook a ešte množstvo iných. Aj tých množstvo iných je zaujímavých, určite medzi nimi nájdeme stránku, ktorá nás nejakým spôsobom zaujme či rozveselí alebo nám v niečom užitočne pomôže.
Pojem množstvo iných je však veľmi nekonkrétny. Vyberiem a opíšem pár konkrétnych stránok, ktoré možno zaujmú a budú mať vo Vašom čase využitie, ktoré Vám príde vhod.
modrá čísla
Whatmoviesshouldiwatchtonight
Ospravedlňujem sa za takýto dlhý a na prvý pohľad nezrozumiteľný názov, no takto sa stránka skutočne volá. Nenechajte sa odradiť názvom! Na stránke nájdete tipy na filmy, ktoré by ste si dnes možno chceli pozrieť. Stránka Vám na každý deň, kedy ju navštívite, poskytne pár tipov. Navyše si môžete vybrať z kategórií ako akčné, komédia, horory,… Ku každému filmu máte automaticky aj trailer.
nápis google
Radio Garden
Na začiatku sa Vám zjaví grafická podoba našej Zeme a je len na Vás, ktorú časť sveta si vyberiete, konkrétnejšie ktorú rádio stanicu. Pomocou stránky si môžete vypočuť rádio vysielanie zo všetkých častí našej Zeme.
panenky Barbie
Have I Been Pwned
Nepravil som gramatickú chybu, takto sa stránka volá. Bez samohlásky po P. Zaujíma Vás, či sa niekto hackoval, nabúral na Vašu e-mailovú adresu a či pozeral Vašu poštu? Pomocou tejto stránky to zistíte. Pokiaľ stránka zistí, že Váš e-mail bol nabúraný, poskytne Vám návod, ako tomu nabudúce zabrániť.
Eat This Much
Pokiaľ ste na diéte a nie je Vám ľahostajné, čo do svojho tela prijímate, táto stránka Vás zrejme zaujme. Pripraví Vám jedálniček podľa Vašich predstáv. Takisto si môžete zistiť, koľko kalórií s každou potrainou prijímate. Skrátka všetky informácie pre ľudí, ktorí si chcú udržať váhu alebo dokonca trochu zhodiť.