Kam na rodinnú dovolenku?


Menorca:Tento baleársky ostrov je fantastický pre rodiny. Nájdete tu množstvo rekreačných stredísk s detskými klubmi, bazénmi a reštauráciami, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi, a to všetko na krásnom a pokojnom ostrove. Son Bou a Binibeca sú malebné miesta, ktoré budú milovať deti aj rodičia, zatiaľ čo návšteva hlavného mesta Mahón je skvelá pre spoznávanie kultúry alebo môžete vyskúšať vyhliadkovú plavbu z  Port de Mahón.

pláže

Algarve, Portugalsko:Toto miesto je už dávno obľúbenou rodinnou dovolenkovou destináciou, a je ľahké pochopiť, prečo ju mnoho rodín tak veľmi obľubuje. Nielenže je táto oblasť Portugalska požehnaná dobrým počasím a krásnymi plážami, ale je tu aj veľa možností pre deti a rodičov, ktoré si môžu vychutnať. Zatiaľ čo by ste mohli ľahko stráviť dni na pláži alebo pri bazéne, nebudete chcieť vynechať výlet do Aqualand, jedného z najväčších vodných parkov v Európe. Vstup začína už od 21 eur, pričom pre deti do 5 rokov je vstup zdarma.

dubrovník

Dubrovník, Chorvátsko:Plážové mesto Dubrovník je úchvatným rodinným dovolenkovým cieľom, a ešte lepšie, nájdete tu často cenovo výhodné balíky. Môžete spokojne oddychovať na plážach s tyrkysovou vodou alebo ísť na rodinnú prehliadku mestom. Staré mesto je na zozname svetového dedičstva UNESCO. Takisto možno využiť výlet lanovkou stúpajúcou 700 metrov do kopcov, ktorá sa určite stane populárnou činnosťou s deťmi všetkých vekových kategórií a ponúka úžasný výhľad na celé mesto a okolité ostrovy. Tínedžeri budú tiež radi vidieť niektoré z filmových miest z Game of Thrones, ako sú mestské hradby a vstup do Pile Gate.

portugalsko

Malta:Ostrov Malta vytvára úžasnú rodinnú dovolenku v rámci rodinného rozpočtu, pričom Valletta je jedným z najlepších regiónov na návštevu s deťmi. Akonáhle prídete, budete obklopení množstvom vecí, ktoré chcete vidieť a robiť. Navštívte inšpirujúce múzeá, preskúmajte okúzľujúce námestia alebo sa vydajte na výlet loďou po pobreží, a zároveň si vychutnajte niektoré z najlepších zmrzlín, ktoré Malta ponúka.