Hudba na každom kroku


Predstavte si že niekam idete a chcete počúvať hudbu naplno. Slúchadla sa Vám stále kazia a cez reproduktor telefónu to nehrá kvalitne ako vy chcete. Máme pre Vás riešenie ! Nový reproduktor Creative Muvo 2C je s vami všade tam kam idete.
Creative Muvo 2Cje reproduktor ktorý kúpite do 50 € čiže cena je na tento produkt dobrá. Dokáže prehrávať hudbu bezdrôtovo čiže cez bluethood , alebo vložíte mikro SD kartu , alebo priamo z audio jacku ktorý pripojíte do telefónu a jednoducho počúvate.

zvuk

Všetko sa skrýva pod gumeným krytom čiže prach a špina sa do toho nedostane a taktiež je odolný voči ošpliechaní vodou. Z druhej strany ponúka otvor na pútko čiže ho môžete nosiť na prívesku a mať ho pripnuté o oblečenie. Daľšiov veľkou výhodou je že môžete posielať zvuk do dvoch reproduktorov a to tak že ho pošlete do pravého a ten pravý ho pošle následne do ľavého reproduktoru s rovnakým zvukom .  Regulovať hlasitosť potom môžete iba na jednom reproduktore  pretože pri pripojení dvoch sa stáva jeden hlavný a to ten z ktorého primajte hudbu zo zariadenia.

Tento reproduktor vyniká z basy a výškami čo je pre dobrý kvalitný zvuk ideálny na počúvanie aj rušnejšom prostredí . Daľšiov dobrou výhodou je že tento reproduktor môžete použiť aj na počúvanie k počítaču. Môžete počúvať zvuk a zároveň z mikro Usb káblom ho nabíjať. Výdrž tohto reproduktoru je 6 hodín na jedno nabitie a na 80 percent ho nabije za necelú hodinku. Na výber máte z niekoľko variantov čiže si môžete vybrať z niekoľkých farieb. Môžete si ho kúpiť v červenej , zelenej , čiernej alebo modrej farbe.

reproduktor

Z môjho pohľadu je to mimoriadny produkt ktorý sa oplatí kúpiť. Na počúvanie hudbu vonku , alebo doma Vám úplne postačí a samozrejme že aj batéria je dosť kapacitná na to aby Vám to vydržalo dlhé hodiny na počúvanie.
Ale jednu vec predsa vytknúť musí a to že je tento produkt dobrý ale chýba i tam displej ktorý ukazuje stav batérie , Jednoducho nebudem vedieť kedy sa zariadenie vybije a jednoducho sa sám vypne a je po počúvaní hudby a už ho nezapnete pokiaľ ho nenabijete aspoň na 10 percent batérie.