Hotely, ktoré ponúka náš kraj

Hotel je v podstate taká vizitka štátu. Pretože návštevníci zo zahraničia potrebujú služby, ktoré by im na tých pár dní, týždňov, mesiacov poskytli pohodlie a oddych. Takže služby hotela sú ich nevyhnutnou zastávkou. Budú v ňom tráviť veľa času, takže chtiac- nechtiac si v ňom vytvoria zmienku o našom kraji a ich obyvateľov. No ak si chceme oddýchnuť a doprajať si denne kvalitnú stravu, môžme tieto ponúkané služby využiť i my. Myslím si, že Slovenko má v tomto smere čo ponúknuť.

restaurace

Návštevníkov zrejme ako prvé napadne naše hlavné mesto Bratislava. Aké služby v tomto smere poskytuje?

Prvenstvo drží

Hotel Advance
Skladá sa z 26 izieb, 2 apartmánov, dokonca sa dá rezervovať i prezidentský apartmán. Hotel celkovo poskytuje 4- hviezdičkové služby a nachádza sa na prvej priečke top hotelov v našom hlavnom meste. Ceny ubytovania sú od 80 eúr.
Za zmienku okrem iných v Bratislave stojí.

hotel

Hotel Saffron
Taktiež sa jedná o populárnu voľbu. Pri pobyte máte zdarma pripojenie wi- fi a takisto môžte celý váš pobyt využívať zdarma fitness centrum. Hotel ponúka 4- hviezdičkové služby s reštauráciou, lobby barom a biznis kútikom. Ceny ubytovania sú od 60 eúr.

No určite je nám známe i naše kúpeľné mesto Piešťany. Kúpeľný ostrov v Piešťanoch je denne navštevovaný turistami. Jedná sa o rekreačné miesto, s krásnym parkom na každom kroku. Cez most, ktorý prechádzate k hotelu a liečivému prameňu máte výhľad na krásu nášho kraja. Môžte vidieť Sĺňavu i Váh. Atmosféra je ozaj príjemná, kľudná a liečivá. Častokrát sa pri tomto úseku konajú rôzne zaujímavé podujatia a atrakcie. V okolí Sĺňavy nájdeme veľa liečivých pobytov i hotelov.

budova

V Piešťanoch máme ozaj pestrý výber hotelov.
No spomeniem obľúbený a relatívne cenovo prístupný hotel

Harmonia
Hotel okrem reštaurácie a krásneho okolia, kde sa dá každý deň stráviť príjemný čas ponúka i službu Spa- Relax. Jedná sa o rehabilitačné a uvoľnujúce preocedúry, ktoré vás opäť posilnia a postavia na nohy. Cena ubytovania v tomto hoteli je od 37 eúr.