Cyklošportové predajne

Bicyklovanie je rozumný a zábavný spôsob ako stráviť letný čas. Zašportujeme si a popozeráme krásu nášho okolia. No pozor! K jazde po hllavných cestách potrebujeme cyklistickú prilbu a osvetlenie. Inak nám hrozí pokuta. Preto sa ubezpečme v našoom vlastnom záujme, že máme bicykle v poriadku. Samozrejme ak ideme na dlhšiu trasu, zoberme si pre istotu pumpu i potrebné náradie na opravu defektu. Taktiež nejaké tie tekutiny. Poprípade máme náš starý a už dlho nepoužívaný bicykel v hroznom stave a práve vtedy by sme určite mali využiť služby predajní bicyklov.

kolo

Niekedy stačí napríklad iba využiť služby ako vycentrovať koleso, vymeniť plášť či dušu a bicykel bude fungovať ako nový. Niekedy stačí iba ozaj jedna hodina opravy a bicykel pôjde ako po masle. Ak sa nám však i naďalej pravidelne kazí, zrejme by bolo dobré pouvažovať nad kúpou komplet nového bickyla.
Bicyklovanie je populárny a už klasický dopravný prostriedok, hlavne ak je príjemné a teplé počasie. A s častým používaním tohto prostriedku riskujeme i jeho pokazenie. Preto máme obchod s tématikou cyklošport skroro na každom rohu. Nejde čisto len o predajni, ide i o servis opravy. No ako som vyššie spomínal, niekedy treba kúpiť i nový. Preto vám teda s dovolením pár tipov na nový bicykel poskytnem.

cyklista

Curier– cestný bicykle v hodnote 340 eúr.
Skladačka 20 Folding 7– ako názov napovedá, jedná sa o typ skladačka, vhodný hlavne do mesta. Cena je 250 eúr.

pláž

Dema Trino – jedná sa o crossový bicykel, čiže vhodný do strmého a náročného terénu. Zvládne i terén mimo ciest. Vhodný do hôr a prírody. Jeho cena je 200 eúr.
Nemali by sme zabudáť ani na doplnky ako cyklistická prilba.
Dnes je v predajniach často vidieť prilbu Easybike. Táto na prvý pohľad štýlová a prilba stojí od 17 po 20 eúr. Prilba sa stala potrebným doplnkom. V prípade nehody uchráni najzraniteľnejšiu časť nášho tela- spánky.