Do tepla v januári

Zima je možno obdobie, kedy väčšina ľudí myslí na lyžovačku a nie na oddych v teple, no nemusí to byť pravidlom. Január a február sú pre mnohých ľudí ideálne mesiace na dovolenkový oddych. Teraz možno krútite hlavou a myslíte si, že na dovolenky v zimných mesiacoch môžu chodiť len tie najväčšie hviezdy a pre obyčajných ľudí to teda rozhodne nie je. No mýlite sa. Je jasné, že ak počítate každé euro, asi sa nad dovolenkou v zime absolútne nezamyslíte. Keď však rozmýšľate nad tým, že by ste predsa len šli na dovolenku práve teraz, tak máte na výber hneď z niekoľkých perfektných destinácií, ktoré by sme vám mohli odporúčiť.
 
moře

DUBAJ
 
Ak chcete ísť na perfektnú dovolenku, je jasné, že práve Dubaj je to najlepšie, čo môžete urobiť. Prečo? Pretože aj keď je tu mínus dvadsať, tam bude určite príjemných dvadsaťosem stupňov. Môžete sa spoľahnúť na to, že práve tu si užijete dovolenku snov. Služby, ktoré budete mať sa nedajú porovnať vôbec so žiadnou inou krajinou. Jedlo, luxus, uvidíte proste všetko, čo by ste kedy chceli. Určite vám bude jeden týždeň málo. Postačí to však na to, aby ste si uvedomili, že život je fakt super.
 
BALI
 
Tu si užijete nádherné pláže a horúčavy. Je pravdou, že môžete vychytať práve obdobie dažďov, kedy bude väčšinu času pod mrakom, ale nemyslite si, že sa preto odtiaľto vrátite neopálení. Práve naopak. Tu vás môže spáliť aj pod mrakom a to je skutočne niečo, čomu nebudete chcieť veriť. Okrem toho si tu užijete naozaj neuveriteľné veci a slony sa stanú vašimi najlepšími priateľmi.

pláž
 
THAJSKO
 
Nádherné pláže ako z fotografií. Úžasný biely piesok, možnosti, aké si ani len nedokážete predstaviť a jednoducho krása. Na druhej strane sa môžete určite pripraviť aj na chudoby, z ktorej sa možno nebudete cítiť príliš dobre. V Dubaji uvidíte luxus, tu uvidíte naozaj všetko.
 
Vyberte sa tam, kde sa vám to bude páčiť úplne najviac. Hlavné je, aby ste si to užili a boli spokojní.