Čo muži na ženách milujú?

Ženy sa chcú veľmi, ale naozaj veľmi páčiť. Aj keď sme sebavedomé a snažíme sa ukazovať aj to, že sme nezávislé, často sa chceme zapáčiť v prvom rade mužom. Pre nich sa parádime a chceme byť skutočne krásne. Preto tak často listujeme v ženských časopisoch a snažíme sa obliekať podľa módnych trendov, aby sme zapôsobili, aby sme sa im naozaj páčili. Ale ako zistiť, ktorá rada je tá správna, keď ich je tak veľa? Okrem toho, každému chlapovi sa páči na ženách niečo úplne iné. Keď však chcete vedieť či existujú aj nejaké univerzálne tipy, pozrime sa spoločne na ne a uvidíme, možno vám to niečo dá.

děvče
 
1.      Prirodzenosť je niečo, čo sa nosí vždy. Ak sa chystáte na prvé rande a už máte pripravený celý svoj kozmetický kufrík, zahoďte tento nápad za hlavu. Keď prídete na prvé rande zmaľovaná, ako keby ste šli na ples, môžete si byť istá tým, že svojho vyvoleného jedine tak odplašíte. Pretože výrazný make up je niečo, čo chlapom až tak veľmi nevyhovuje. Oveľa viac sa mu zapáčite jemným a prirodzeným lookom a taktiež aj vlasmi, ktoré budete mať úplne jemne upravené. To bude vyhovovať aj vám, pretože sa nebudete musieť toľko pozorovať či je všetko na svojom mieste. Na červený rúž určite zabudnite.

2.      Voľte dievčenské oblečenie.Určite zabudnite na štýl ala bezdomovec, ukáže svojmu vyvolenému, že ste dievča, že ste žena a že ste na to hrdá. Toto je niečo, čo ocení. Jemná kvetovaná blúzka s džínsami, sukňa alebo šaty. Nemusí to byť večerná róba, jednoducho niečo, čo pôsobí dievčensky.

zrcátko

3.      Úsmev a dobrá nálada.To priťahuje chlapov vždy. Dievčenský smiech, úsmev, začervenané líca. Sama najlepšie viete, že toto platí úplne na všetkých. Nemusíte sa predsa hrať na femme fatale, aby ste sa mužom páčili. Oni predsa na vás nie sú až takí nároční, ako by ste si možno mysleli. Buďte svoja, buďte prirodzená a uvidíte, že to je to najlepšie.