Vyjadrite šiltovkou svoj štýl

Bývalé pánske čiapky so šiltom a logom športového klubu sa dnes stali synonymom nových módnych trendov a aktívneho životného štýlu. Šiltovky, ako ich poznáme z minulosti, už nie sú doménou iba športového sveta, ale zažívajú módny come back aj v každodennom živote. Sú praktické, štýlové, poskytujú ochranu pred horúcim slnkom a vo vhodnom prevedení zahrejú aj v zimných mesiacoch.

športová šiltovka

Ponuka šiltovka zaujme širokým výberom a poskytne Vám šiltovky biele, tmavé, ale aj sýte farebné, pre deti dámy a pánov vždy v atraktívnom modernom prevedení. Aktuálna móda šiltoviek vychádza z ich pôvodného prevedenia baseballových čiapok s logom športového tímu, kedy šiltovky vyjadrovali aj náklonnosť a príslušnosť majiteľa k športovému klubu. Aj dnes je čiastočne tomu tak, aj keď pri niektorých ponúkaných modeloch sú športové logá nahradené značkami módnych tvorcov alebo inými populárnymi výrazmi. Vrchná časť šiltovky je mierne klenutá tak, aby pokrývala hlavu alebo jej časť, šilt je buď rovný alebo klenutý a vytvarovaný za účelom, aby ochránil v lete pred prudkým slnkom alebo v chladnejších mesiacoch pred vlhkom a dažďom.

ideálna šiltovka

Prevedenia šiltoviek sú praktické a funkčné a ich využitie je možné nielen v lete, ale aj v chladnejšom období ako napríklad šiltovky so semišu, vlny alebo z akrylu, prípadne šiltovky z pevnej bavlny. Kombinácia materiálov akými sú sieťkovina a ľahká bavlna sú vhodnou voľbou na leto, šport alebo aj ako súčasť imagu do interiéru. Šiltovky sú podobne ako slnečné okuliare nesmrteľné, stále veľmi žiadané a to aj vďaka ich športovému a mladistvému vzhľadu. Dodávajú švih, šmrnc a eleganciu aj konzervatívnemu oblečeniu a sú vhodnou alternatívou na každodenné nosenie. Ich údržba nie je zložitá, odporúča sa ručné pranie aj s ohľadom na pevný šilt. Väčšina použitých materiálov saje pot, sú priedušné a nezanecháva stopy na šiltovke, ani pri náročnom športovom výkone.