Tvorba webu. Jednoduché alebo pre smrteľníka nemožné?

            Ako rozbehnúť biznis? Stačí nápad? Bez reklamy sa v dnešnom svete nepohnete. Základom rozbiehajúcej firmy alebo podniku je kvalitná a dobre spracovaná www-stránka. Ľudia vás ľahko vyhľadajú a ešte ľahšie kontaktujú. Ale také veci stoja peniaze. Nemusia! Www-stránku ste schopný vytvoriť aj z pohodlia obývačky.
zápisník u pc           
Určite to zvládnete
            Web pre vašu firmu ste schopný vytvoriť si aj cez portálwebnode.sk. Ten  vám ponúka celý rad šablón, z ktorých si môžete vybrať podľa potreby a vášho vkusu či už si chcete vytvoriť blog na zdieľanie vášho názoru alebo na propagáciu vašej firmy. Cez tento portál je možné vytvoriť si aj e-shop, takže predaj a reklama vašich produktov nemôže byť jednoduchšie.
            Tvorenie webu je naozaj jednoduché, aj so základnými zručnosťami v IT-technológiach. Tvorba webu je online, takže  netreba nič inštalovať ani konfigurovať. Ich úprava je samozrejme tiež online. Webnode.sk vám ponúka aj možnosť prezretia základných štatistík ohľadom vašej stránky. Vďaka tomu si môžete prezrieť počet návštevníkov vašej stránky, kedy počas dňa sa prihlasuje najviac ľudí a z akých krajín. Pomocou toho budete schopný vašu stránku prispôsobovať podľa potreby ľudí.
           dolary na pc
To všetko a k tomu zadarmo?
            Samozrejme pre rozbiehajúci biznis je dobré každé ušetrené euro. Služby webnode.sk sú bezplatné, ale musíte sa zmieriť so skutočnosťou, že v názve vášho webu bude okrem vami vybraného mena www-stránky aj webnode.sk. Takže aby ste vašu stránku našli, budete musieť napísať www.názovwebu.webnode.sk. Toto ale viete zmeniť. Tu ale otvárate peňaženku. Mesačná sadzba je 2,95€, čo je základný balíček. Portál vám ponúka aj ďalšie balíčky, ktorých cena sa môže vyšplhať na 16,95€ mesačne. Táto investícia je ale zanedbateľná s porovnaním, ako vám to môže  zvýšiť zisky.
            Stále si myslíte, že tvorenie webu je len pre profesionálov? Význam www-stránok netreba klásť na ľahkú váhu. Za námahu a tú trošku času sa vám web vyplatí. Ak ste šikovný, viete vytvoriť pekný a pútavý web aj sám. Ak si netrúfate, nie je problém nájsť odbornú pomoc. Ak ste po webe vždy túžili a strach z nepoznaného vám bránil, už nie je medzi vami a vašou vlastnou www-stránkou žiadna prekážka.