Tajomstvo spoľahlivej bublinkovej obálky

Existuje veľa možností ako zabaliť a zaslať tovar, či už domácou alebo medzinárodnou prepravou. Dôvera zákazníkov je založená na spoľahlivosti, rýchlosti, diskrétnosti, cene a v dnešnej dobe zaváži aj originalita a kreativita.

courier-2957629_640

Bublinková obálka https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk je cestou a spôsobom, ako nesklamať dôveru zákazníka a vybudovať si spoľahlivú klientelu aj do budúcna.

Ponuka je zameraná na obálky so špeciálnym papierovým obalom a jedinečnou vnútornou vrstvou plastového materiálu plného bubliniek, ktorého hlavnou úlohou je ochrana zásielky. Tovar je zabalený skutočne ako v ochrannej bublinke a ponúkaná plastová obálka má výnimočné vlastnosti – odolá nárazu, oderu, zložitej manipulácii, teplote, vlhku a je vhodná na rôzny druh prepravy.

envelope-1438867_640

Na bublinkovú obálku sa môžete spoľahnúť a zabaliť do nej aj krehké predmety, drobnosti, tlačoviny alebo textilný tovar, zásielka bude doručená majiteľovi bez poškodenia a ani druh prepravy neovplyvní kvalitu doručenia.

Ponúkané bublinkové obálky sú bielej farby so samolepiacou fóliou alebo tzv. holografické s lesklým pútavým povrchom a so zapínaním na posuvný uzatvárací systém, obálky sa dajú viackrát využiť. Spôsob uzatvárania je v obidvoch typoch obálok mimoriadne spoľahlivý a vhodný aj na medzinárodné doručovanie, kde sú obálky viac namáhané.

Rôzne rozmery ponúkaných obálok Vám zaručia, že pre každý tovar nájdete správnu veľkosť obálky. Pri balení zásielky ponechajte 10-20% voľného priestoru, aby zásielka nepoškodila vnútornú časť obálky a aby mala svoj vlastný priestor.

Bublinkové obálky v ponuke sú nepriesvitné, čo im zaručuje diskrétnosť a uchovanie listového tajomstva.

Vrchná, papierová časť obálky je vyrobená z materiálu so špeciálnou fóliou, ktorá chráni celú obálku pred vniknutím vlhkosti, pred zatečením tekutiny do obálky a takisto aj pred mechanickým roztrhnutím. Obálka je natoľko odolná, že jej nehrozí pretrhnutie ani pri náročnej manipulácii.

Bublinková obálka predstavuje moderný, ekonomický a ekologický spôsob zasielania tovaru s dávkou originality.