Čistota a odolnosť mramoru aj v kuchyni

Kuchyňa je dôležitým miestom stretávania rodiny a priateľov, preto sú pri jej výbere dôležité použité materiály, organizácia, doplnky a celkové vybavenie. Správna kuchyňa nemusí byť dokonalá, musí ale vyžarovať teplo a priťahovať ľudí. Je to neskutočne zložitá vec, ktorá, ak sa vydarí, jej výsledky sú nezabudnuteľné.

kitchen-remodelling-mississauga-1300357_640

Práve prírodné materiály prinášajú do domácnosti prirodzený charakter, nevtieravú eleganciu, praktické využitie, odolnosť a najmä dlhú životnosť. Patrí k nim aj mramor – vzácna vápencová hornina s mnohými prímesami, zaujímavou štruktúrou a jedinečným vyfarbením.

Možno práve Vás osloví ponuka mramorova doska, ktorá Vám vyčarí pomocou mramorovej pracovnej dosky, zásteny, ostrovčekov dokonalú a elegantnú domácnosť.

Využitie mramoru je nesmierne široké – na podlahy, v halách, v kúpeľni, v kuchyni, v luxusných administratívnych a bankových priestoroch, na schodisku, stĺpoch, priečeliach.

Aj história ukazuje ich dlhú životnosť a významnú hodnotu, ktorá sa časom takmer nemení, ba priam mu odoláva.

kitchen-5669680_640

Kuchynské mramorové dosky sú z estetického ale aj praktického hľadiska veľkým prínosom do domácnosti – sú elegantné, odolávajú teplu, vlhkosti, poškriabaniu, majú pevnú štruktúru od jemne zrnitej až po hrubozrnný reliéf, ktorý v domácnosti určite oceníte najmä pri práci s čistiacimi prostriedkami a vykladaní horúcich pokrmov priamo na pracovnú dosku.

V ponuke nájdete aj možnosť vkusného zladenia kuchynskej zásteny, ktorá skutočne veľa znesie a vydrží, spolu aj s kuchynskými pracovnými ostrovčekmi, kde si napríklad pripravíte suroviny priamo na mramorovej doske alebo odložíte ešte horúce potraviny.

Mramor je z ekonomického hľadiska drahší ako syntetické napodobeniny, ale vstupná investícia sa určite oplatí, dlhá životnosť bez nutnosti častej výmeny pracovnej dosky Vás o tom presvedčí.

Jedinečný vzhľad, dotyk prírody, prirodzený nevtieravý luxus, odolnosť, pevnosť a stálosť výstižne charakterizuje ponúkané mramorové pracovné dosky.