Prečo sa vám „nedarí“ v posteli

Som žena, preto sa vám môže javiť ako zvláštne, že budem hovoriť o problémoch s erekciou. Budem však o n ich h hovoriť preto, lebo sa pomerne dlhú dobu týkali môjho manžela. Tak, ako väčšina mužov, aj ten môj, patrí do kategórie, „nebudem sa o svojich problémoch rozprávať a ani náhodou ich nebudem riešiť!!!“. Presne tak, svoju erekciu neriešil a odmietal tento problém vyťahovať. Nebudem sa tváriť ako svätá, vadilo mi to. Poriadne mi to vadilo! Sex bol o ničom a ešte sme sa po ňom pravidelne hádali, pretože môj manžel bol presvedčený, že hneď vybehnem z domu a podvediem ho s prvým chlapom, ktorého stretnem na ulici.

Mužská a ženská tvár vedľa seba v tme

Preto som začala pátrať a zisťovať, čo mu môže pomôcť, a taktiež som pátrala po dôvodoch, čomu tieto problémy spôsobilo. Viete, ako sa hovorí, dôležité je odstrániť príčinu. V rámci prvej časti mojich snáh na obnovenie normálneho partnerského sexuálneho života, sa mi podarilo objaviť liek Cialis, ktorý sa ukázal ako dobrá voľba. Viem, že existuje nespočetné množstvo takýchto liekov, no ostatné na môjho milovaného mali príliš slabý účinok alebo sa u neho prejavovali vedľajšie a dosť nepríjemné reakcie.

Muž a žena idú po ulici a držia sa za ruky

Čo sa týka druhej časti môjho výskumu a pátrania, teda, prečo môj manžel trpí problémami s erekciou, som prišla na toto:

  • Pracoval v kancelárii, čo v preklade znamená, že sedel od rána do večera a ešte aj doma len sedel a sedel. Inak povedané, ak sa nehýbete, nemôžete sa čudovať tomu, že vám to tam dole nefunguje.
  • Mal nadváhu. Nie nejaké extrémnu, no zhodiť takých desať kilogramov by mu proste neuškodilo. Nadváha, to je druhý dôvod vzniku problémov s erekciou.
  • V zime bolo pre môjho manžela nepredstaviteľné, aby jazdil v aute bez toho, aby si zapol ohrev sedadla. No a to je ďalší veľmi častý dôvod týchto problémov.

Na moje aj jeho veľké prekvapenie, keď tieto veci vo svojom živote zmenil alebo ich prestalrobiť, aj erekcia sa časom rapídne zlepšila.