Potencional podľa inšpirácie

»          Nechajte inšpiráciu aby prišla za Vami. Prerábanie domu či bytu potrebuje množstvo času  plánovanie a samozrejme aj financií  aby ste sa dostali do úplného konca.

obývací pokoj
 
»          Zistite ktoré steny sa dajú odstrániť a nechajte si zväčšiť   priestor. Každý by chcel mať väčšiu kuchyňu či obývačku no nie ? Tak prečo to neurobiť , veď vďaka väčšiemu priestoru môžete potom využiť viac zariadenia ktoré si rozložíte ako chcete .  Pozor však nezabúdajte že interiér nemôžete meniť  podľa nálady.  Ešte pred tým ako začnete zariaďovať svoj interiér, dobre si premyslite do akého šatu ho oblečiete. Tento nový šat sa dá meniť raz za čas , no moderné spracovanie interiéru sa dá meniť neustále podľa aktuálnych trendov. Stačí sa vybrať ten pravý , ktorý sa Vám páči.

interiér
 
»          Snažte sa vyťažiť si svojho interiéru čo najviac. Skúste využiť všetky vlastnosti ktorý Váš nový dom alebo byt ktorý momentálne prerábate ponúka. Čím viac z neho vyťaženie tým tom môže byť lepšie pre Vás . Každý kúsok  využijete inak , ale využijete ho naplno podľa Vašich  predstav.

bílý obývák
 
Ukrytý dizajn v detailoch
 
Potenciál v interiéri nájdete aj v detailoch. Môžete využiť široké spektrum farieb , rôznych doplnkoch ktoré skrášlia  Vás domov.
●        Zariadime si svoj interiér podľa toho ku ste si zvolili farbu interiéru. Ak ste išli napríklad do oranžovej môžete v nej pokračovať a zariadiť si interiér podľa tejto farby . Teda oranžová sedačka , koberec , skrine a podobne.
●        Detaily by mali predstavovať zútulnenie Vášho domova. Z detailmi to ale moc nepreháňajte a zvoľte si taktiku čim menej tým lepšie.
●        Svoju domov môžete doplniť aj rôznymi dekoráciami ktoré spravia domov domovom . Dekorácie môžete byť  napríklad kvetiny , obrazy , sošky a podobne. Taktiež to s dekoráciami moc nepreháňajte aby ste mali priestor aj na iné veci ktoré potrebujete umiestniť.