Netradičný super taxík

Taxi služba už pre nás nie je ničím neznámym, skôr naopak. Stala sa našou bežnou súčasťou. No aj tu možno povedať, že nie sú služby ako služby. Presvedčí Vás o tom aj môj článok. Taxi služby Uber nastavili konkurencii laťku vysoko. S týmto taxi to nie je len obyčajná cesta, ale zážitok a tie najpríjemnejšie i najzábavnejšie služby priamo v taxi. Zaiste ani nebudete chcieť vystúpiť. V tomto je Uber zatiaľ bezkonkurenčný. Ale ktovie, možno sa pre takýto štýl obsluhy rozhodnú aj konkurenčné taxi. My sa ale pozrieme na tie bezkonkurenčné, od Uberu.
černý McLaren

Vodič, ktorý nie je žiadny „suchár“

Váš vodič bude „iný“ už na prvý pohľad. Prekvapí vás nejakou zábavnou maskou či oblečením, alebo dokonca starším, zato kvalitným typom vozidla, ktoré je počas sviatkov i vhodne vyzdobené. Ale nechajte sa prekvapiť, je dosť možné, že vodič príde na športovom a novom McLarene!

Vstúpte do taxi, začíname!

Pohodlne sa opriete a na zadnom sedadle máte nachystaný výber rôznych fajnovostí, cukroviniek i žuvačiek. No máte na výber aj drobnosti ako pero, obrúsky a paličku na čistenie uší.

Príjemný spoločník

Sedíte, maškrtíte a v tom k Vám pribehne prítulný psík! Mnohým cestujúcim to vylepší náladu, niektorí sa však pobúria. Ale väčšinu to milo prekvapí.

Retro zábavka, ktorá Vás vráti do detstva

Deti z deväťdesiatich rokov určite poznajú Nintendo 64. A dnes, kedy sú dospelí, ich v Taxi prekvapí obrazovka, joystick a táto herná konzola. V pohode si ju zapnite, čaká iba na Vás. Zahrajte si napríklad legendárnu hru Super Mario 64.

video herní konzole
Tak si to predstavte. Musí to byť príjemná cesta, však? Normálne by nás mrzelo, ak by sme cestovali iba na krátku vzdialenosť. Pri objednaní vždy čakajte prekvapenie. Môže Vás čakať taxikár s legendárnym modelom auta, v zelenom klobúku, ružovej kravate, alebo frajer s vozidlom značky McLaren. Vstúpte a nechajte sa obslúžiť príjemnými i zábavnými službami.