Architektúra objektu a nerezové zábradlie

Dnes už takmer neexistuje objekt bez schodiska a spolusúvisiaceho zábradlia, ktoré je pre schodisko podporným prvkom a pre kolaudáciu objektu nevyhnutnou záležitosťou.

Tipy, rady, inšpirácie a široký výber možností nájdete na nerezove zabradlieponuke, ktorá Vám poradí s vhodnou voľbou nerezového zábradlia.

V ponuke uvidíte mnoho možností riešenia, viaceré vhodné kombinácie riešenia nerezu, dreva a skla a takisto aj architektúru nerezového zábradlia v exteriérovom a interiérovom využití.

Pri stavbe zábradlia využite vždy kvalitný nerezový materiál základných stĺpikov, ktoré sú pevné, spoľahlivé, dostatočne tuhé a pritom ľahko udržiavateľné. Vychádzajte vždy zo základného schodiska, zábradlie a jeho prvky prispôsobte schodom tak, aby ste vytvorili jeden celok, kde sa bude zábradlie a schodisko dopĺňať.

stair-hand-hold-1336437_640

Riešenie na umiestnenie nerezových stĺpikov môže byť pozdĺžne, odľahčite tým plochu schodiska a pri zvislom radení stĺpikov získate naopak plnšiu plochu schodiska aj so zábradlím.

Ak sa rozhodnete pre dominantnú voľbu zábradlia odporúčame Vám kombináciu skla a nerezu, vytvoríte tým elegantnú a nadčasovú plochu, ktorá sa stane architektonickým dominantným bodom.

Ponúkané riešenia spĺňajú náročné kritéria kladené na schodisko a jeho zábradlie, spĺňajú napríklad požadované vzdialenosti medzi stĺpikmi, ich radenie pri nástupe na schodisko, pri prechode zo schodov na inú plochu a lebo požiadavky kladené na zábradlia na galérii.

artistic-conception-689793_640

O ponúkané zábradlie sa môžete s istotou oprieť, nemusíte sa báť ani skla, je pevné, nerozbitné a dostatočne hrubé s certifikátmi kvality a bezpečnosti.

Estetiku schodiska zábradlím priam vyšperkujete, v závislosti od jednotlivých použitých kombinácií nerezu a ostatných prvkov a takisto aj kombináciou farebnosti použitej sklenenej plochy.

Inšpirujte sa ponúkanými nápadmi, zaručená kvalita, pevnosť, odolnosť, korektná cena, servis a poradenstvo Vás nadchnú a uľahčia celý proces výberu nerezového zábradlia.