Alkoholové hry na party a na chaty

To, že sa človek vie zabaviť a zabaví sa aj bez alkoholu je samozrejmá vec. No niekedy si situácia vyžaduje, aby ste si pripili, napríklad, keď ste na spomínanej chate alebo niekto oslavuje narodeniny. Vtedy je celkom fajn, keď si takýto pobyt oživíte. A od nás tu máte zopár tipov, ktoré by sa vám mohli hodiť. Upozorňujeme, že článok je vhodný len pre osoby staršie ako osemnásť rokov.
 
Kocky
Táto hra je super v prípade, ak máte so sebou kocku, ak nie, môžete to vymyslieť aj inak, napríklad si ťahať papieriky, ktoré sú označené od jedna po šesť. Potom naplníte päť poldecových pohárov alkoholom a hádžete kockou. Ak padne jednotka, vypijete jeden pohár. Ak aj dotyčnému za vami padne jednotka, nepije, ale doplní prázdny pohár. A ak náhodou padne šestka, dotyčný si môže vybrať. Buď vypije všetkých päť pohárov, alebo si vyzlečie jeden kus oblečenia.
muž pod vlivem alkoholu 
Bum
Už na základnej škole sme sa často hrávali hru, ktorá sa nazývala bum. Spočínala v tom, že hráči sedeli okolo seba do kruhu a hovorili za radom čísla od jednotky. Keď nasledovalo číslo, ktoré obsahovalo trojku alebo bolo deliteľné tromi, poprípade obe možnosti, musel namiesto čísla povedať bum. Je to zábava aj bez pitia, no ak to chcete ozvláštniť alkoholom, dohodnite sa len na tom, že každý človek, čo sa pomýli sa musí napiť. Tak čo, ovládate násobilku?
 
Abeceda
Podobná vec ako bum je aj abeceda, kedy sa začína podstatným menom na začiatočné písmeno A. Druhý hráč musí po prvom slovo zopakovať a zároveň povedať podstatné meno na písmeno B. Tak to pokračuje ďalej, až sa vyčerpá celá abeceda. Hráč, ktorý sa pomýli má za úlohu napiť sa.
 úmrtí vejce
Dúfame, že sme vás týmto článkom nejako nepohoršili. Veríme, že pitie alkoholických nápojov beriete s rezervou a že sa vám naše hry spojené s ním páčili. Existuje omnoho viac alkoholických hier, no len málo takých, kde nepotrebujete nijaké pomôcky ako karty alebo hraciu plochu.